Lietuvių kalba

Krepšelis

Prekių krepšelis tuščias.

0 prekių 0.00€

Dizainerė

AKMENŲ MAGIJOS UŽBURTA...

Justina NickutėAgatas, karneolis, ametistas, granatas... Tai keletas iš daugelio nuostabių pusbrangių akmenų, kurie mane tiesiog pakerėjo savo spalvomis, įvairiomis formomis, skleidžiama šiluma juos palaikius rankose. Jie visi tokie skirtingi, todėl kiekvienas iš jų sukurtas papuošalas yra vienintelis, originalus ir nepakartojamas. Į kiekvieną iš jų įdedu lašelį savęs, kiekvieną darau su meile...

Papuošalų kūryba užsiimu nuo 2005 metų. Pamažu susidomėjimas išaugo į norą kurti, eksperimentuoti, tobulėti, atrasti kažką naujo... Per tuos metus įgijau nemažai patirties, išmokau įvairių technikų, vėrimo būdų, išbandžiau skirtingų medžiagų - nuo polimerinio molio iki medelių vėrimo iš biserio. Bet niekas taip nesužavėjo kaip papuošalų gamyba iš natūralių akmenų, Swarovski kristalų ir sidabro.

Be papuošalų gamybos turiu dar vieną hobį - fotografiją. 2007-ais šio meno mokiausi pas garsų ispanų fotografą Juan Miguel Alba.

Dirbti širdžiai mielą darbą, kuris į gyvenimą įneša šilumos ir leidžia save realizuoti, yra tikra dovana, už kurią esu dėkinga Jums, mielosios pirkėjos. Esu laiminga, matydama kaip mano kūryba suteikia džiaugsmo bei galėdama įgyvendinti Jūsų idėjas ir pageidavimus.

Su meile,
Justina Nickutė-Mekionė

Įkūrėja ir administratorė: